BUX 139211.23 -0,2 %
OTP 44950 0,07 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Nem kell a Szurgutnak az INA

2009. november 23. hétfő, 23:00

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A Szurgutnyeftyegaz közleményében cáfolta azokat az értesüléseket, amelyek szerint Mol-pakettjének INA-részesedésre cseréléséről tárgyalt volna. Az orosz olajcég közleménye szerint sem a Mol, sem a horvát kormány illetékeseivel nem folytatott tárgyalásokat és nem is tervez ilyet az INA-ban történő részesedésszerzésről. Korábbi horvát lapértesülések arról szóltak, hogy a Szurgutnyeftyegaz tárgyalá­sokat folytatott egy esetleges Mol-INA részvénycseréről, amelynek során a magyar olajcégben lévő részvényeit a Mol INA-ban meglévő részesedésére cserélné - írja a Bloomberg.

Deák Bálint
Deák Bálint

Ez is érdekelhet