A Székesfehérvári Hűtőipari Nyrt. (Fevita) mintegy 170-180 millió forintos eredményt prognosztizál a 2009-es üzleti évre, s a tavalyihoz képest mintegy 5 százalékkal magasabb árbevételt ér el - mondta a cég vezérigazgató-helyettese pénteken az MTI-nek. A cég tavaly 4,5 milliárd forint bevételt és 160,8 millió forint eredményt ért el.
