BUX 138530.74 -0,69 %
OTP 44640 -0,62 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Elvesztheti bosnyák leányát a Mol

2009. november 1. vasárnap, 23:00

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A horvát INA és fő részvényese, a Mol elveszítheti ré­szesedését a bosnyák Energopetrol üzemanyag-forgalmazó vállalatban. A Nezavisne Novine jelentése szerint a bosznia-hercegovinai föderáció kormánya a privatizációs szerződés felmondásával fenyegetőzik, mert a felvásárló Mol-INA konzorcium a szerződésben megígért beruházásokat nem hajtotta végre. A lap szerint - amely a kormányfőt idézte - már a következő kormányülésen döntés születhet a szerződés felmondásáról.

Deák Bálint
Deák Bálint

Ez is érdekelhet