Kedden forognak utoljára az 1000 forintos osztalékkal a Zwack részvényei, így aki szerdán vásárolja meg a papírokat a BÉT-en, már nem lesz jogosult erre a kifizetésre - hívta fel a figyelmet a Cashline a hétfőn lapunkhoz eljuttatott közleményében.

Kedden forognak utoljára az 1000 forintos osztalékkal a Zwack részvényei, így aki szerdán vásárolja meg a papírokat a BÉT-en, már nem lesz jogosult erre a kifizetésre - hívta fel a figyelmet a Cashline a hétfőn lapunkhoz eljuttatott közleményében.