A jelenleg igazgatósági posztokat betöltő vezetők megerősítése, illetve további hat fő új igazgatósági tag megválasztása szerepel az Orco július 8-ára, a társaság luxembourgi székhelyére összehívott közgyűlésének napirendjén. A közgyűlést az Orco elnöke, Jean-Francois Ott hívta össze, az új vezetők tervezett felvétele az átalakulási folyamat részét képezi - áll a társaság közleményében. Négy független igazgatón túl két főt az 5,02 százalékos tulajdonrésszel rendelkező cseh Prosperita delegál majd a kisebbségi tulajdonos érdekeinek képviseletére.
