BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Igazgatóságot választ az Orco

2009. június 18. csütörtök, 23:00

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A jelenleg igazgatósági posztokat betöltő vezetők megerősítése, illetve további hat fő új igazgatósági tag megválasztása szerepel az Orco július 8-ára, a társaság luxembourgi székhelyére összehívott közgyűlésének napirendjén. A közgyűlést az Orco elnöke, Jean-Francois Ott hívta össze, az új vezetők tervezett felvétele az átalakulási folyamat részét képezi - áll a társaság közleményében. Négy független igazgatón túl két főt az 5,02 százalékos tulajdonrésszel rendelkező cseh Prosperita delegál majd a kisebbségi tulajdonos érdekeinek képviseletére.

Józsa Bernát
Józsa Bernát

Ez is érdekelhet