Március 2-től április 17-ig kínálják az ügyfeleknek a K&H Háromszor Fizető 2 nevű alapot, amelynek konstrukciója nagyon hasonló elődjéhez, emelkedett azonban a minimális hozamok mértéke. Az alap egy év után fix 12 százalékot, a második év után és a három és fél éves futamidő végén pedig minimum 7, maximum 17 százalékot fizet majd. Így a kötvényegyenértékes hozam (az ehm) 6,86 és 11,48 százalék között van az alapkezelő hirdetménye szerint. (Jelenleg a hasonló futamidejű befektetések között nagy a verseny, a tegnapi adatok szerint a Kincstár fiókjaiban 12,64 százalékos hozammal lehetett 2012-es lejáratú államkötvényeket kapni.) A Háromszor Fizető 1 egyébként nemrég 2,5 milliárd forintot gyűjtött össze, az első év után 11, a második és a harmadik után minimum 5, maximum 15 százalékos hozamígéret mellett.
