Az OTP Ingatlan Befektetési Alapkezelő megküldte a felügyelet részére ingatlanalapjának jövőbeli működési stratégiáját, amelynek lényeges eleme, hogy az OTP Ingatlanbefektetési Alap továbbra is nyílt végű alapként működik - közölte lapunkkal a bankcsoport. Az alap pozíciója stabil, a kiváló minőségű és jó hozamú ingatlanok aránya 73 százalék körüli, a likvid eszközöké mintegy 25 százalék. A befektetési jegyek tulajdonosainak bizalmát jól tükrözi, hogy meghatározó többségük nem kezdeményezett visszaváltást - írják.
