Civin János és leánya karácsony előtti lemondása után új vezetés állt a Humet élére. A társaság az igazgatóság szerdai ülésén egyhangú döntéssel megválasztotta Galamb Vilmost az igazgatóság elnökének, illetve Csereklei Gábor Sándort a társaság vezérigazgatójának - áll a vállalat közleményében. Csereklei egyben a társaság pénzügyi kontrollingjának irányítását is átveszi. A csoport hosszú távú stratégiájának felügyeletével Ágoston Attila alelnököt bízták meg.
Az igazgatóság a Humet jelenlegi helyzetének, tagvállalatai működésének, valamint a csoport közép- és hosszú távú terveinek áttekintését követően úgy döntött, hogy stratégiáját változatlanul érvényben tartja. Ennek értelmében folytatják a tagvállalatok gazdálkodásának konszolidálását, illetve a korábban meghirdetett további akvizíciós terveiket is fenntartják - írja a cég.
