A Phylaxia bejelentette, hogy a 95 százalékos tulajdonában álló KEG Közép-európai Gázterminál Zrt. nyert a Gazdasági Minisztériumnál a tőzsdei bevezetésre készülő vállalkozások támogatására kiírt pályázaton. A társaság a projekt megvalósításához az elérhető legmagasabb összeget, 24,7 millió forintot kaphat. A gázkereskedelemmel foglalkozó, erre az esztendőre korábban 126 millió forintos eredményt tervező KEG parkettre lépési terveit még júniusban jelentették be.
