BUX 139869.86 0,18 %
OTP 45900 -0,15 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Támogatást kaphat a Phylaxia-leány

2008. december 28. vasárnap, 23:00

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A Phylaxia bejelentette, hogy a 95 százalékos tulajdonában álló KEG Közép-európai Gázterminál Zrt. nyert a Gazdasági Minisztériumnál a tőzsdei bevezetésre készülő vállalkozások támogatására kiírt pályázaton. A társaság a projekt megvalósításához az elérhető legmagasabb összeget, 24,7 millió forintot kaphat. A gázkereskedelemmel foglalkozó, erre az esztendőre korábban 126 millió forintos eredményt tervező KEG parkettre lépési terveit még júniusban jelentették be.

Eidenpenz József
Eidenpenz József

Ez is érdekelhet