"K&H Fix Plusz 11 Származtatott Nyíltvégű Alap" néven folytatja pályafutását a K&H Alapkezelő január 8-án lejáró alapja, az új név csak abban különbözik a régitől, hogy zárt végű helyett nyílt végű lesz. Így az eredeti tulajdonosok befektetése változatlanul kamatadómentes marad, és a kibocsátó bankcsoport is feltehetően többet meg fog tudni tartani az alapban levő pénzforrásokból. Aki viszont akar, bármikor kiszállhat.
A 2005. december végén indult alap hozama 50 százalékban a DJ Eurostoxx 50 európai blue chip-indextől, 50 százalékban pedig öt különböző távol-keleti részvényindextől függ. A korai indulás miatt körülbelül szeptember elejéig még látszott esély rá, hogy fognak hozamot fizetni a minimális 12 százalék felett, de a pénzügyi válság miatt jelenleg nem sok remény maradt erre (mint ahogy sok más garantált alapnál sem).
Novemberben lejárt a 2005 novemberében indult Budapest Aranytrió is, amely a részben nyersanyagokból álló portfóliónak és a korábbi éveket is beszámító átlagolási módnak köszönhetően 43,02 százalékot ért el november 8-ig (mintegy évi 12,3 százalék). Az alapot pénzpiaci alapok alapjává alakították át. Az eredetileg hasonló összetételű MKB Mozaik pedig november 11-ei, likviditási alappá (betétalappá) alakulásakor 10,14 százaléknál tartott a névérték felett, ez évi 3,9 százalék körüli teljesítmény.
