A tőzsde legdrágább részvénye cím birtokosa, az RFV új stratégiát követ. Az eddig csupán egyetlenegyszer, a bevezetés napján 600 000 forinton gazdát cserélő részvény likviditását jelentősen hátráltatta, hogy a részvények 99,9 százaléka a társaság két nagytulajdonosa, Soós Csaba és Makra József kezében volt, akik ráadásul nem is akartak megválni részvényeiktől. A forgalom a jövőben számottevő mértékben megemelkedhet, hiszen a BÉT-en a tegnapi nappal a korábbi 10 ezer forint névértékű papírok helyett már új, 10 forint névértékű papírok forognak. A kétmillió részvényből ráadásul a következő néhány hónapban 100 000 darab részvényt szándékoznak értékesíteni a tulajdonosok azért, hogy jelentősen nőjön a közkézhányad. Az első eladás az október 2-án megjelenő profit-előrejelzés után várható.
