A Magyar Energia Hivatal jóváhagyta az EdFI 75 százalékos tulajdonszerzését a Démászban – tette közzé pénteken a Démász a BÉT honlapján. A minősített többség megszerzésére vonatkozó engedéllyel az utolsó akadálya is elhárult annak, hogy az EdFI vételi ajánlata az eredeti szándék szerint záruljon. A vételi ajánlat 20 ezer forintos részvényenkénti árat kínál, amivel a részvényesek november 13-áig élhetnek, ugyanakkor lehetőség van az ajánlat 15 nappal történő meghosszabbítására is.
