Brüsszeli road show-t tartott tegnap a BÉT. A programot, amelyen több mint 100 érdeklődő vett részt, a brüsszeli nagykövetséggel, az ITDH Magyar Befektetési és Kereskedelemfejlesztési Kht.-val (ITDH), valamint a Budapesten tavaly önálló fiókot alapító Fortis Bank brüsszeli központjával közösen szervezte a tőzsde.
A BÉT mellett a kibocsátók közül a Mol, az FHB, a FreeSoft, az OTP Alapkezelő, valamint az Államadósság Kezelő Központ vezetői tartottak cégbemutatót. Az előadásokat követően a kibocsátók és az intézményi befektetők több megbeszélést tartottak.
