BUX 140402.29 0,56 %
OTP 45960 -0,02 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Újabb tőkeemelésről dönt a Novotrade-közgyűlés

2006. október 25. szerda, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A Novotrade-részvényekre tett nyilvános vételi ajánlat lezártát követő napra, november 28-ára hívta össze az igazgatóság a cég rendkívüli közgyűlését. A napirendi pontok megegyeznek a 70 százalékos részesedéssel rendelkező új nagytulajdonos, a Genesis Capital Management Ltd. korábban bejelentett elképzeléseivel (NAPI Gazdaság, 2006. október 6., 11. oldal). A részvényesek a nyári, 2,4 milliárd forintos tőkejuttatás után újabb készpénzes alaptőke-emelésről döntenek, így legfeljebb 2800 forinton akár újabb 3,2 millió, 500 forint névértékű papír kerülhet piacra. A cég neve Genesis Energy Befektetési Nyrt.-re változik az elképzelések szerint, és a megjelentek tájékoztatást kapnak arról is, hogy napelemgyártó birodalom lesz a társaságból.

Madarász János
Madarász János

Ez is érdekelhet