Annak ellenére, hogy az októberi bevezetési határidőt nem tudta teljesíteni, és így a tavalyi nyertes GKM-pályázata ellenére nem kap állami támogatást részvényei tőzsdére viteléhez, mégiscsak a budapesti parkettre készül a Genex. Perényi Zoltán, a társaság elnök-vezérigazgatója szerint az időpont a cégcsoport átalakítása miatt a jövő év első felére csúszik majd. A részvények tőzsdei bevezetésére már megkötötték a forgalmazói szerződést, de a partner értékpapír-forgalmazó neve még nem publikus.
