A Magyar Telekom ugyan nem kívánt reagálni a hírre, de az MTI értesülései szerint a társaság megvásárolta a bosznia-hercegovinai Telekom Srpske távközlési cég 65 százalékának eladására kiírt tender dokumentumait. A kormány júniusban azt közölte, hogy mintegy 500 millió euró bevételt vár a távközlési cég eladásából. Az érdeklődők között van állítólag a magyar társaságon kívül a France Telecom, a Telenor, a Telekom Srbija, a Telekom Austria és az orosz Sistema Telecom is. A tényleges ajánlatokat október 4-éig kell beadni.
