BUX 139884.70 0,19 %
OTP 45980 0,02 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Gázkutatási partnerségre lépett a Mol

2006. augusztus 28. hétfő, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Fele-fele arányban osztozhat a Mol és az amerikai–magyar tulajdonban lévő (ez a cégnyilvántartás szerint egy ciprusi off-shore céget jelent) és stílusosan egy texasi hölgy által képviselt Magyar Horizont Energia Kft. azon a mintegy 150 millió köbméternyi gázon, amit a kelet-magyarországi Komádi–Vésztő területen remélnek találni. A két cég közösen kutat majd, a Mol 2003-as kutatási adataira alapozva. Ez a partnerség az első azon társulások sorában, amelyeket a Mol tervez kialakítani Közép-Európában a kutatási tevékenység kockázatainak megosztására – jelentette be a társaság a BÉT honlapján.

Almás Andor
Almás Andor

Ez is érdekelhet