Továbbra is a kedvezőtlen tőkepiaci hangulat uralja a Budapesti Értéktőzsdét: elenyésző kivétellel minden részvény árfolyama esett, így a BUX is 600 ponttal került lejjebb. Az egyedüli jelentős befektetői érdeklődést kiváltó értékpapír az OTP volt, a megbízók azonban főként az eladók közül kerültek ki, így jött össze a több mint 10 milliárdos forgalom és a péntekinél 5 százalékkal alacsonyabb, 5900 forintos záró árfolyam. A Mol ehhez képest már alig negyedannyi forgalommal csupán feleannyit esett, így a 21 800 forintos záróárfolyam nem is mondható különösebben alacsonynak.
Egymilliárd forint feletti forgalma ezeken kívül csupán a szokott módon stabil 2810 forintos záróárú BorsodChemnek volt, illetve a Richternek ennél valamivel több. A nagyobbik gyógyszergyár részvényének ára 1,4 százalékot csökkent, 40 040 forintra, ami sokkal jobb teljesítményt jelent, mint az Egisé, amely több mint 3 százalékkal csökkenve 26 ezer forint alá csúszott vissza. Több mint 1 százalékkal mérséklődött a Magyar Telekom kurzusa, amely 849 forinton fejezte be a napot. Folytatta az esést a Rába, 806 forintos záróára 3,6 százalékos mínuszt jelent, de lejjebb kerültek az áramszolgáltatók is, különösen a Démász, amelynek 14 905 forintos záróára közel 3 százalékkal alacsonyabb a péntekinél.
