BUX 139893.91 0,19 %
OTP 45880 -0,2 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Molt venne a Gazprom

2006. július 2. vasárnap, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A Gazprom részesedést vásárolna a Molban – jelentette ki Alekszej Miller vezérigazgató az orosz gázszolgáltató pénteken tartott közgyűlése után. A Bloomberg tudósítása szerint az óriáscég más eszközök, elsősorban energiaipari befektetések iránt is érdeklődik Magyarországon. A Gazprom hasonló szándékairól már évek óta felröppennek időnként pletykák, eddig azonban nem került sor bejelentésköteles mennyiség vásárlására (ez jelenleg az alaptőke 2 százaléka).

Almás Andor
Almás Andor

Ez is érdekelhet