BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Azonnal kiosztotta részvényeit a Mol

2006. május 28. vasárnap, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Gazdára találtak a Mol saját részvényei. Azt a 43 997 darab papírt, amelyeket az elmúlt héten vásárolt, már pénteken ki is osztotta dolgozói között a cég. Ebből 43 356 részvényt a hosszú távú ösztönzési rendszer keretében 75 felső és középvezetőnek írtak jóvá, ezenfelül 621 darabot „választható béren kívüli juttatás” keretében 46 munkavállaló kapott meg. Az osztás során a Mol első emberének, Hernádi Zsoltnak 7206 részvény jutott, amivel részvénytulajdona 75 189 darabra nőtt a társaság pénteki bejelentése szerint. A Molnak ezután nem maradt saját részvénye, leszámítva a már régóta meglévő 578 darab C sorozatú papírt.

Almás Andor
Almás Andor

Ez is érdekelhet