BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Folytatódtak a Mol-vásárlások

2006. május 24. szerda, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Tegnap újabb sajátrészvény-vásárlást jelentett be a Mol. A társaság május 23-án 23 977 darabot vásárolt a tőzsdén saját részvényeiből az ING Bank közreműködésével. A vételek átlagárfolyama 21 121 forint lett, ami már korántsem olyan jó a Mol szempontjából, hiszen a záróár már jóval ezalatt a szint alatt volt tegnap. A két nap alatt eddig már több mint kétharmadát vásárolta meg az eredeti megbízásban szereplő 60 ezer darabos mennyiségnek a cég.

Almás Andor
Almás Andor

Ez is érdekelhet