Tegnap újabb sajátrészvény-vásárlást jelentett be a Mol. A társaság május 23-án 23 977 darabot vásárolt a tőzsdén saját részvényeiből az ING Bank közreműködésével. A vételek átlagárfolyama 21 121 forint lett, ami már korántsem olyan jó a Mol szempontjából, hiszen a záróár már jóval ezalatt a szint alatt volt tegnap. A két nap alatt eddig már több mint kétharmadát vásárolta meg az eredeti megbízásban szereplő 60 ezer darabos mennyiségnek a cég.
