Megszületett a tegnap már beharangozott bejelentés a Mol részéről, a társaság május 22-én 20 ezer darabot vásárolt a tőzsdén saját részvényeiből az ING Bank közreműködésével. A vételek átlagárfolyama 20 917 forint lett, ami meglehetősen jó a Mol szempontjából, hiszen a záróár már jóval ezen a szint felett volt hétfőn. Ezzel eddig egyharmadát vásárolta meg az eredeti megbízásban szereplő 60 ezer darabos mennyiségnek a társaság.
