BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Csupán húszezret vásárolt a Mol

2006. május 23. kedd, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Megszületett a tegnap már beharangozott bejelentés a Mol részéről, a társaság május 22-én 20 ezer darabot vásárolt a tőzsdén saját részvényeiből az ING Bank közreműködésével. A vételek átlagárfolyama 20 917 forint lett, ami meglehetősen jó a Mol szempontjából, hiszen a záróár már jóval ezen a szint felett volt hétfőn. Ezzel eddig egyharmadát vásárolta meg az eredeti megbízásban szereplő 60 ezer darabos mennyiségnek a társaság.

Almás Andor
Almás Andor

Ez is érdekelhet