A tőzsdei cégek jelentős része a két hét múlva, illetve az azt követő hét hétfőjén teszik közzé első féléves gyorsjelentését. A ma jelentő Richter után az A kategóriás cégek közül legközelebb a Démász hozza nyilvánosságra adatait. A cégek többsége az utolsó előtti napon (augusztus 13.) és az utolsó napon (augusztus 16.) jelent majd. A blue chipek közül a Mol és a Matáv pénteken adja majd közre számait, míg az OTP egyelőre nem tudott felvilágosítást adni a közzététel várható időpontjáról.
