BUX 139848.57 0,16 %
OTP 45960 -0,02 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Ajánlatba mennek az át nem cserélt papírok

2004. június 2. szerda, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A három E.On-tulajdonú áramszolgáltató tegnap bejelentette, hogy a dematerializáció során át nem cserélt részvényeik helyett kibocsátott új részvényeket odaadják a nyilvános vételi ajánlatban az E.On Hungária Rt.-nek. Az év elején lezárult „anyagtalanítás” után a cégek még azt közölték, hogy a részvényeket hat hónapon belül befektetési szolgáltató közreműködésével értékesítik a Budapesti Értéktőzsdén. Az ajánlat megjelenése után azonban az új megoldás vélhetően vonzóbb alternatívát jelentett. Így az át nem cserélt részvényeikért a Titász-részvényesek 10 433, az Édász-tulajdonosok 13 093, míg a Dédász-papírt birtoklók 10 346 forintot kérhetnek majd.

Lovas-Romváry András
Lovas-Romváry András

Ez is érdekelhet