BUX 139671.45 0,03 %
OTP 45660 -0,67 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Új fb-tagok a Rábánál

2004. április 29. csütörtök, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Meglepetések nélkül zajlott le a Rába Rt. tegnapi rendes éves közgyűlése. A részvényesek elfogadták az igazgatóság tavalyi éves beszámolóját a benne szereplő, konszolidáltan 7,4 milliárd forintra rúgó veszteséggel. A társaság a veszteséges év után nem fizet osztalékot. A részvényesi találkozón Fb-tagokat is választottak, Patonai József, a Forrás Rt. elhunyt vezérigazgatója, valamint Zoltán Csaba és Geszti András helyett, akik munkahelyi elfoglaltságukra hivatkozva mondtak le a testületben betöltött pozíciójukról. Az új felügyelőbizottsági tagok Benedek János, Budaházy Péter és Préde István lettek.

Lovas-Romváry András
Lovas-Romváry András

Ez is érdekelhet