Meglepetések nélkül zajlott le a Rába Rt. tegnapi rendes éves közgyűlése. A részvényesek elfogadták az igazgatóság tavalyi éves beszámolóját a benne szereplő, konszolidáltan 7,4 milliárd forintra rúgó veszteséggel. A társaság a veszteséges év után nem fizet osztalékot. A részvényesi találkozón Fb-tagokat is választottak, Patonai József, a Forrás Rt. elhunyt vezérigazgatója, valamint Zoltán Csaba és Geszti András helyett, akik munkahelyi elfoglaltságukra hivatkozva mondtak le a testületben betöltött pozíciójukról. Az új felügyelőbizottsági tagok Benedek János, Budaházy Péter és Préde István lettek.
