BUX 139671.45 0,03 %
OTP 45660 -0,67 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Nem fizet osztalékot a Danubius

2004. április 28. szerda, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A Danubius Rt. tegnapi közgyűlésén a fő tulajdonos szavazataival elfogadták a társaság tavalyi éves beszámolóját, s azt, hogy a szállodaipari csoport ne fizessen osztalékot. A megjelent részvényesek közel 100 százaléka támogatta az igazgatóság idei üzletpolitikai elképzeléseit, s elfogadták, hogy a cég dematerializálja papírjait.

Lovas-Romváry András
Lovas-Romváry András

Ez is érdekelhet