A Danubius Rt. tegnapi közgyűlésén a fő tulajdonos szavazataival elfogadták a társaság tavalyi éves beszámolóját, s azt, hogy a szállodaipari csoport ne fizessen osztalékot. A megjelent részvényesek közel 100 százaléka támogatta az igazgatóság idei üzletpolitikai elképzeléseit, s elfogadták, hogy a cég dematerializálja papírjait.
