A tegnap megjelent határozati javaslatok szerint bónuszrészvény-osztással helyettesítené az osztalékfizetést a Globus Rt. igazgatósága a tavalyi év után. A javaslatok szerint – amint azt már sejteni lehetett – minden tíz Globus-részvény után járna egy újabb a jelenlegi részvényeseknek. Az előterjesztés szerint így a társaság alaptőkéje a jegyzett tőkén felüli vagyon terhére összesen 248 millió 409 ezer forinttal emelkedhetne.
