BUX 139671.45 0,03 %
OTP 45660 -0,67 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Bónuszt oszt a Globus

2004. április 27. kedd, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A tegnap megjelent határozati javaslatok szerint bónuszrészvény-osztással helyettesítené az osztalékfizetést a Globus Rt. igazgatósága a tavalyi év után. A javaslatok szerint – amint azt már sejteni lehetett – minden tíz Globus-részvény után járna egy újabb a jelenlegi részvényeseknek. Az előterjesztés szerint így a társaság alaptőkéje a jegyzett tőkén felüli vagyon terhére összesen 248 millió 409 ezer forinttal emelkedhetne.

Lovas-Romváry András
Lovas-Romváry András

Ez is érdekelhet