A várakozásoknak megfelelően elfogadta az igazgatóság eredményfelosztási javaslatát a Démász Rt. pénteken megtartott rendes éves közgyűlése. Ennek megfelelően 1200 forint osztalékot fizet a szegedi társaság részvényeseinek a tavalyi év után. Az osztalék kifizetésére még június előtt sor kerül, a kezdőnap május 25-e. A szelvényvágás napja május 18., aki e nap végén Démász-részvény tulajdonosa, az jogosult az 1200 forintos kifizetésre. A tőzsdei kereskedés háromnapos elszámolásából adódóan osztalékszelvényes Démászokkal utoljára május 13-án lehet majd kereskedni a Budapesti Értéktőzsdén.
