A Keler Rt. igazgatósága március 30-i kelettel április 21-ére hívta össze a központi elszámolóház 2004. évi rendes közgyűlését - derült ki a Magyar Tőkepiacban megjelent közleményből. A közgyűlés napirendjén az ilyenkor szokásos pontok mellet felügyelőbizottsági tag visszahívása és választása is szerepel. A Keler Rt. igazgatósága korábban április 1-jére már összehívott egy rendes éves közgyűlést, erre azonban - az újabb hirdetményből következtetve - aligha került sor, legalábbis az eseményről nem jelent meg tájékoztatás a tőkepiac hivatalos lapjában.
A közgyűlés várhatóan dönt a Keler mintegy 1,1 milliárd forintos tavalyi adózott eredményéről, a korábbi gyakorlat az eredmény negyedének osztalék formájában való kiosztása volt.
