BUX 139624.46 0,55 %
OTP 45970 1,48 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Közgyűlést tart a Keler

2004. április 6. kedd, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A Keler Rt. igazgatósága március 30-i kelettel április 21-ére hívta össze a központi elszámolóház 2004. évi rendes közgyűlését - derült ki a Magyar Tőkepiacban megjelent közleményből. A közgyűlés napirendjén az ilyenkor szokásos pontok mellet felügyelőbizottsági tag visszahívása és választása is szerepel. A Keler Rt. igazgatósága korábban április 1-jére már összehívott egy rendes éves közgyűlést, erre azonban - az újabb hirdetményből következtetve - aligha került sor, legalábbis az eseményről nem jelent meg tájékoztatás a tőkepiac hivatalos lapjában.
A közgyűlés várhatóan dönt a Keler mintegy 1,1 milliárd forintos tavalyi adózott eredményéről, a korábbi gyakorlat az eredmény negyedének osztalék formájában való kiosztása volt.

Lovas-Romváry András
Lovas-Romváry András

Ez is érdekelhet