BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Szíriában kötött megállapodást az INA

2004. január 19. hétfő, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A 25 százalékos Mol-tulajdonban levő INA Szíriában kötött megállapodást olaj- és gázkitermelésről. A horvát olajtársaság - amely a Molnál jóval kiterjedtebb kutatási-termelési tevékenységet folytat anyaországán kívül - 25 évre szóló keretszerződést írt alá - közölte a Figyelőnet az MTI-re hivatkozva. A megállapodás első négy éves menetében 10 millió dollárt fektetnek be, amit először kétéves (6 millió dolláros) hosszabbítás követhet. Ezután újabb 5 millió dolláros hosszabbításra van kilátás.

Almás Andor
Almás Andor

Ez is érdekelhet