A 25 százalékos Mol-tulajdonban levő INA Szíriában kötött megállapodást olaj- és gázkitermelésről. A horvát olajtársaság - amely a Molnál jóval kiterjedtebb kutatási-termelési tevékenységet folytat anyaországán kívül - 25 évre szóló keretszerződést írt alá - közölte a Figyelőnet az MTI-re hivatkozva. A megállapodás első négy éves menetében 10 millió dollárt fektetnek be, amit először kétéves (6 millió dolláros) hosszabbítás követhet. Ezután újabb 5 millió dolláros hosszabbításra van kilátás.
