Ma teszi közzé gyorsjelentését a Démász Rt., a tőzsde leglikvidebb áramszolgáltatója. A parkett egyik fő osztalékfizetőjének eredményét a második negyedévben valamivel 1155 millió forint fölé teszi a NAPI Gazdaságnak eljuttatott elemzések átlaga, ami közel 10 százalékos nettó eredménynövekedést jelentene az előző év hasonló időszakához képest. Ennek alapján a társaság féléves eredménye elérheti a 2235 millió forintot, ami majdnem pontosan 600 forintos részvényenkénti nyereséget jelent. A konszenzushoz hét brókercég elemzői járultak hozzá (a Buda-Cash, a Cashline, a Concorde, a CIB, az Erste, a K&H Equities és a Raiffeisen).
