BUX 139893.91 0,19 %
OTP 45880 -0,2 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Mától fizetik a Pillér II.-t

2003. július 14. hétfő, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Ma kezdődik a megszűnt Pillér II. ingatlanbefektetési alap tőkéjének és utolsó hozamának, 1000 forintos befektetési jegyenként 1115,8416 forintnak a kifizetése. Mint az alapkezelő korábban bejelentette, a fizikailag birtokolt értékpapírokra október 31-ig a K&H Bank Rt. kijelölt fiókjaiban fizetnek, utána csak a pénzintézet Vigadó téri fiókjában. (A más pénzügyi intézményeknél letétben levő jegyek ellenértékét az adott letéti helyek fizetik ki.) A mostanában a figyelem kereszttüzében levő K&H Bank Rt. szükségesnek tartotta közleményben tudatni, hogy a 115 kijelölt fiókban folyó akció az ügyfélforgalom, a várakozási idő növekedéséhez vezethet, ez azonban semmilyen összefüggésben nincsen a K&H Equities ügyével.

Eidenpenz József
Eidenpenz József

Ez is érdekelhet