A PSZÁF felszólította a Buda-Cash Brókerház Rt.-t, hogy tartsa be a tartalékképzésre vonatkozó előírásokat, és küldje be újra tavalyi, felülvizsgált éves mérlegét, bírságot ugyanakkor nem szabott ki. A tőkepiaci törvény ugyanis előírja, hogy az eredmény 10 százalékát általános tartalékba kell helyezni. A brókercég viszont ezt tavalyi mérlegében nem tette meg - az idei nyitómérlegben szándékozott megtenni -, amit a PSZÁF nem fogadott el.
(A brókercég nem fizetett osztalékot, így végső soron az eredmény mindenképpen a társaságnál maradt.)
