Június 12-én lezárult a K&H Fix Plusz 3 nevű, zárt végű, fix hozamot garantáló és ezenfelül a részvénypiacoktól függő hozamprémiummal kecsegtető befektetési alap jegyzése. Amint az alapkezelőnél megtudtuk, 1,251 milliárd forint tőke gyűlt össze az alapban. A tőzsdei bevezetést az alap nyilvántartásba vételét követő egy hónapon belül kezdeményezni fogják, így az a nyár folyamán várható. Információink szerint a K&H-csoportnál már készül a következő hasonló garantált alap (NAPI Gazdaság, 2003. június 12., 10. oldal, május 9., 11. oldal).
