Május 28-án tartott éves közgyűlést a Befektetési Alapkezelők Magyarországi Szövetsége (BAMOSZ). A szervezet számára a 2003-as év legfontosabb célkitűzése működésének megújítása, összhangban az elmúlt időszakban bekövetkezett jogszabályi és piaci változásokkal. Az idén kiemelt feladatként szerepel az adatbázis-fejlesztés, új internetoldal kialakítása, valamint az EU-csatlakozással kapcsolatos felkészülés. Június 12-15. között az európai alapkezelők szövetsége (FEFSI) éves közgyűlése Budapesten lesz, a házigazda a Bamosz. A közgyűlés döntött új tag, az OTP Ingatlan Alapkezelő Rt. felvételéről is.
