BUX 140024.38 0,29 %
OTP 45940 -0,07 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Közgyűlést tartott a Bamosz

2003. május 29. csütörtök, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Május 28-án tartott éves közgyűlést a Befektetési Alapkezelők Magyarországi Szövetsége (BAMOSZ). A szervezet számára a 2003-as év legfontosabb célkitűzése működésének megújítása, összhangban az elmúlt időszakban bekövetkezett jogszabályi és piaci változásokkal. Az idén kiemelt feladatként szerepel az adatbázis-fejlesztés, új internetoldal kialakítása, valamint az EU-csatlakozással kapcsolatos felkészülés. Június 12-15. között az európai alapkezelők szövetsége (FEFSI) éves közgyűlése Budapesten lesz, a házigazda a Bamosz. A közgyűlés döntött új tag, az OTP Ingatlan Alapkezelő Rt. felvételéről is.

Eidenpenz József
Eidenpenz József

Ez is érdekelhet