BUX 139624.46 0,55 %
OTP 45970 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Újra személycsere a Raiffesien Értékpapír élén

2003. április 24. csütörtök, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A Raiffeisen Értékpapír Rt. bejelentése szerint a szerdai éves rendes közgyűlésén elfogadták a társaság irányítását eddig ellátó Pleschinger Gyula lemondását, és egyidejűleg igazgatósági taggá választották Nagy Gábort. (Megválasztása a PSZÁF engedélye után válik hatályossá.) A cég tavaly 105 millió forint veszteséget halmozott fel, kevesebbet ugyan, mint a háromnegyed éves 264 millió forint, ám 2001-ben számottevő nyereséget termelt (NAPI Gazdaság, 2002. december 16., 7. oldal, november 20., 9. oldal). Novemberben és decemberben egyszer már végrehajtottak egy cserét a cég élén, akkor Radnóty Zoltán vezérigazgatótól és Reményi Zoltán vezérigazgató-helyettestől úgymond „átmeneti időre” vette át az irányítást Pleschinger Gyula.

Eidenpenz József
Eidenpenz József

Ez is érdekelhet