A papírforma szerint zajlott a Pannon-Váltó Rt. éves rendes közgyűlése, a szokásosnak nevezhető előterjesztéseket a részvényesek elfogadták, köztük a 69 millió forintos eredményről szóló mérleget és a 6 százalékos osztalékot is. (Ezt május végétől fizetik majd ki.) A cég eredményét meghaladó mértékű osztalékot fizet, azaz eredménytartalékát is igénybe veszi (NAPI Gazdaság, 2003. március 25., 7. oldal).
Amint a társaságtól megtudtuk, az idén sem várható jelentős változás a gazdálkodásában. Az 500–600 millió forint közötti részvényállomány és a 250 millió forint körüli likvid eszköz (állampapír és befektetési jegy) a piaci viszonyoktól függő hozamot biztosít majd. A vagyon nagyobb részét kitevő ingatlanállomány jelentős része fejlesztésre vár, ám a cég vezetése bizonytalan ezek megtérülésével kapcsolatban, így egyelőre inkább kivár. (Az ingatlanportfólió nagyobb része a Római-parton található, részben bérbeadás révén hoz némi bevételt.)
