Az elmúlt évek gyakorlatához híven idén sem számíthatnak osztalékra a Mezőgép részvényesei. A társaság április 10-re összehívott közgyűlésének meghívójából kiderül, hogy az igazgatóság a tavalyi évben elért, részvényenkénti 26 forint teljes egészének eredménytartalékba való helyezését javasolja, s nem kíván osztalékot fizetni.
