BUX 138835.76 -0,47 %
OTP 44810 -0,24 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Nem oszt a Mezőgép

2003. március 6. csütörtök, 09:31

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Az elmúlt évek gyakorlatához híven idén sem számíthatnak osztalékra a Mezőgép részvényesei. A társaság április 10-re összehívott közgyűlésének meghívójából kiderül, hogy az igazgatóság a tavalyi évben elért, részvényenkénti 26 forint teljes egészének eredménytartalékba való helyezését javasolja, s nem kíván osztalékot fizetni.

Lovas-Romváry András
Lovas-Romváry András

Ez is érdekelhet