BUX 139975.07 0,25 %
OTP 45950 -0,04 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Albrecht a második helyen látná a Cashline-t

2003. február 27. csütörtök, 19:23

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Két veszteséges év után végrehajtott költségcsökkentés után a Cashline idén nyereséges lehet, bár erre csak az első 3-4 cégnek van reális esélye a szűkülő magyar részvénypiacon - nyilatkozta Albrecht Ottó elnök-vezérigazgató a Portfólió című internetes újságnak. Albrecht idei tervei meglehetősen ambiciózusak, a részvényforgalom második helyét és a piac 15 százalékát magáénak szeretné tudni. Ehhez elengedhetetlennek tartja, hogy a BÉT forgalma legalább a tavalyi 10 százalékkal növekedjen idén is. Egyelőre a megbízások 60 százalékát adják a külföldiek, de a hazai ügyfelek aránya növekszik. Albrecht igyekezett egy cégét illető régi piaci előítéletet is eloszlatni: elmondta, hogy az emlékezetes BorsodChem-, TVK- és Mol-tranzakciók során a Cashline nem a vevői, hanem az eladói oldalon állva teljesített megbízásokat.

Korányi Tamás G.
Korányi Tamás G.

Ez is érdekelhet