A nagyobb európai tőzsdék mélyrepülése magával rántotta a részvényárfolyamokat Budapesten is. A BUX index ugyan kevesebb mint 40 pontos csökkenéssel kezdte a kereskedést, azonban délre már 120 pontos mínuszban járt. Innen felfelé indult, s a nap végén 7278 ponton búcsúzott.
A legélénkebb a Mol kereskedése volt, az emelkedő olajárak és a háborús hangulat miatt sokan szabadultak az olajpapírtól. Napközben rég nem látott alacsony áron, 5000 forint alatt is hozzá lehetett jutni a részvényhez, igaz, délutánra már ismét 5020-5030 forint körül kereskedtek vele. A Matáv ára viszont nem pattant vissza ilyen látványosan mélypontjáról, az európai távközlési bessz 757 forintig nyomta vissza a magyar telefoncég árfolyamát. Az OTP együtt gyengült a többi blue chippel, a banki papír 2174 forinton állt a nap végén, ez közel másfél százalékkal alacsonyabb a hétfői záróáránál. Lejjebb kerültek a gyógyszeripari cégek is, a Richter 0,3, az Egis fél százalékkal lett olcsóbb. A jelek szerint ismét vevő érkezett a Pannonplast piacára, a műanyagipari cég részvényei több mint százmillió forintos forgalom mellett 1390 forintra drágultak. Viszonylag élénk volt a TVK kereskedése is, a vegyipari cég részvényeinek jegyzése 3650 forintra kúszott fel.
