Nem érhette meglepetésként a Rába gyengén sikerült múlt éve a befektetőket, hiszen a győri cég vezetése fokról fokra készítette fel őket a lehangoló év végi számokra. A harmadik negyedéves 960 milliós mínuszt az utolsó negyedévben is sikerült tovább hizlalni, s év végére a csoport vesztesége már elérte a 2,47 milliárd forintot.
A cég vezetése a jelek szerint igyekezett minél több tételt a már amúgy is rossz 2002-es évre terhelni, az utolsó negyedévben számos egyszeri tétellel húzták még lejjebb a Rába teljesítményét. A jelentés szerint az év során a létszám optimalizálása összesen 900 millió forinttal, a piacépítés költségei 450 millió forinttal rontották a profitot, de 623 millió forint értékben céltartalékot képeztek már az idei leépítésekre is. Folytatták az eszközök leírását, a készletek selejtezését is - ez 663 milliós mínuszt hozott -, de a várható garanciális kötelezettségekre megképzett 432 millió forintos tartalék is hozzájárult a nagy negatívumhoz.
Persze a társaság számára tavaly nem ezek az egyszeri tételek okozták a legnagyobb problémát, a fő gondot a dollár mélyrepülése és a recessziós környezetben beszűkülő értékesítési lehetőségek okozták. Az alkatrészüzletág fő vevőinek modellváltása, a futóműüzletág exportlehetőségeinek problémái és egyes érdekeltségek (például a kandallógyár) eladása nyomán az árbevétel 39,4 milliárd forintra csökkent az egy évvel korábbi 57,2 milliárd forintról.
Az üzemi veszteség összességében 4,4 milliárd forint lett, ezt ellensúlyozta az - elsősorban a sikeres árfolyam-fedezeti ügyleteken elért hatalmas nyereségből adódó - 1,8 milliárdos pénzügyi profit. A Rába vezetése idén a második félévtől már enyhe javulásra számít piacain, s véleménye szerint az adózott eredmény az év végére pozitívba fordulhat (egy tavaly decemberi prezentáción 3,7 milliárd forintos operatív eredményjavulásról esett szó, ez az előrejelzés vélhetően tartalmazta a megkötött fedezeti ügyleteket is). A javulás ráadásul még erős forint mellett is meglehet idén, Lengyel Péter pénzügyi igazgató elmondása szerint ugyanis a Rába idei exportárbevételének jelentős részét már lefedezte. A pénzügyi vezetést dicsérheti a tény, hogy jelentős mennyiségű hedge-pozíciót nyitott akkor, mikor az euró árfolyama januárban átlépte a 250 forintot. A gazdálkodás racionalizálása mellett a Rába jövőképét kissé javíthatja a tény, hogy a honvédségi gépjárműtenderen a terepjáró kategóriában nyert a társaság a DaimlerChryslerrel közös pályázatával. Bár az egyik versenytárs - a hírek szerint az Ikarus - megtámadta az eljárást, a Rába biztosra veszi, hogy immár nyitott az út a HM udvari beszállítójává váláshoz. A minisztériummal a szerződést a napokban írták alá.
