A Budapesti Értéktőzsde közleményben hívta fel a figyelmet arra, hogy nem tudja megerősíteni azokat az „alaptalanul felröppent híreket”, amelyek a BÉT és más tőzsdék közötti együttműködési megállapodás előkészületével kapcsolatban láttak napvilágot. Ugyanakkor a BÉT is elismeri, hogy az első ilyen szerződés aláírására előreláthatóan a jövő év elején kerülhet sor, s azt továbbiak követhetik. A közlemény szerint nemcsak a Deutsche Börsével folynak azok a tárgyalások, amelyekről az alaptalannak nevezett hírek szólnak, hanem az Euronext N.V.-vel és a londoni értéktőzsdével is.
L. A.
