A hagyományokhoz híven a Budapesti Értéktőzsde az idén is megrendezi a tőzsdei legek versenyét. Ezúttal kilenc kategóriában választanak majd győztest, amelyek közül hétnél a nagyközönség szavazataira is számítanak. Ezek az év legjobb befektetési szolgáltató cége, kibocsátója, hitelpapír-kibocsátója, nyomtatott vagy elektronikus szaksajtója, újságírója, adatszolgáltatója és a „tőzsde embere”. (A másik kettő kategóriában a legnagyobb forgalmú brókercégek díját osztják ki). A szavazatokat péntekig lehet leadni, a díjak kiosztására december 18-án kerül sor.
(NAPI)
