A Budapesti Értéktőzsde tegnapi bejelentése szerint holnap forognak utoljára a Pick Szeged Rt. részvényei a pesti tőzsdén. A BÉT vezérigazgatói határozattal döntött a Pick-részvények tőzsdei kereskedésének november 7-i megszüntetéséről. Az Arago Rt. 5265 forinton megtett, tőzsdei kivezetéskori ajánlata október 24-én járt le. Ennek során az Arago tulajdonrésze 93,33 százalékosra növekedett a Pickben (NAPI Gazdaság, 2002. október 20., 9. oldal).
(NAPI)
