BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

A Mol tárgyal a Slovnaft többségbe kerülésről

2002. október 30. szerda, 23:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A Mol bejelentette, hogy a Slovnaftbeli stratégiai tulajdonszerzésének második fázisáról megkezdte a tárgyalásokat a Slovintegra és Slovbena társaságokkal. A Mol jelenleg a Slovnaft jegyzett tőkéjének 36,2 százalékát tulajdonolja, ám a korábban aláírt megállapodás alapján a zárlati időszak letelte után lehetősége van többségi részesedést szerezni a Slovnaftban. Ezt követően a szlovák törvények értelmében várhatóan nyilvános vételi ajánlatot kell majd tennie a piacon más kézben levő részvényekre.
(NAPI)

Mezősi Tamás
Mezősi Tamás

Ez is érdekelhet