Az olajipari társaság tegnapi bejelentése szerint a múlt keddtől e hét hétfőig tartó időszakban 475 ezer darab saját részvényt vásárolt. Ezzel immár 3,375 millió darab részvényt vásárolt meg papírjaiból az igazgatóság augusztus 2-i megbízása alapján. A társaságnak viszont egyre kevesebb pénzébe kerülhet a saját részvények megvásárlása. A Mol-részvények árfolyama ugyanis, amely az elmúlt hónapban viszonylag független tudott maradni a tőzsdei bessztől, e hét elején már egyértelműen lefelé tartott, s hosszú idő után először több napig az 5000 forintos szint alatt maradt.
NAPI
