Október elsejétől 14 tagúra olvad a BUX-kosárban szereplő cégek részvényeinek köre. A Pick részvényei a tőzsdei kivezetés miatt kerülnek ki az indexkosárból. Elvileg a NABI részvényeinek is ki kellett volna kerülniük az indexet alkotó papírok közül, azonban - ahogy a BÉT fogalmaz - a sajtóban megjelent információk alapján olyan fejlemények várhatóak a cég életében, amelyek pozitív hatást fejthenek majd ki a tőzsdei szereplésre. Az indexbizottság és a BÉT vezérigazgatója ezt figyelembe véve döntött a buszpapírok indexben hagyásáról.
(NAPI)
