BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Elmaradt a debreceni tőkebevonás

2002. szeptember 3. kedd, 23:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A tervekkel ellentétben nem tartották meg a Debrecen város önkormányzata által nyilvánosan kibocsátani kívánt Főnix I. kötvények hétfői aukcióját - tudtuk meg a forgalmazó Raiffeisen Értékpapír Rt.-nél. A PSZÁF-engedélyt nem követte nyilvános ajánlattétel, részben a magas kamatkörnyezet, részben feltehetőleg az önkormányzati választások közeledte miatt. Mivel a PSZÁF engedélyétől számított 30 napon belül a kibocsátásnak meg kellene történnie, az engedély várhatóan érvényét fogja veszteni, és az adminisztratív eljárást újra le kell majd folytatni. A város fejlesztési terveinek finanszírozására bocsátott volna ki kötvényt (NAPI Gazdaság, 2002. augusztus 16., 8. oldal).
E. J.

Eidenpenz József
Eidenpenz József

Ez is érdekelhet