BUX 138459.44 -0,74 %
OTP 44620 -0,67 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Dematerializálják a Hunnia-alapokat

2002. július 1. hétfő, 23:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Legfeljebb 60 napon keresztül folyik mától (július 2-től) a nyolctagú Hunnia-alapcsalád öt tagja befektetési jegyeinek dematerializálása. (A család további három tagja eleve dematerializált formában jött létre.) Az érintett konstrukciók a Pénzpiaci, a Kötvény, a Részvény, a Kamatvadász és a Deviza Részvény Alapok. A fizikailag kikért befektetési jegyek tulajdonosai a forgalmazó Inter-Európa Banknál jelentkezhetnek, a Kelerben letétben levő papírok átalakítása gyakorlatilag automatikus. Az átalakítás napja szeptember 2., a be nem nyújtott értékpapírokat érvénytelenítik. A tulajdonosok később is jelentkezhetnek dematerializált papírjaikért, ám a késedelmes jelentkezésük miatt felmerülő költségeket állniuk kell.
(NAPI)

Eidenpenz József
Eidenpenz József

Ez is érdekelhet