A három részt vevő társaság közzétette a Rizikó Factory Rt. részvényeire szóló második - a tőzsdei kivezetéshez szükséges - vételi ajánlat eredményét. Eszerint június 2-áig 479 darab részvényt ajánlottak fel a befektetők, ez az alaptőkének számításaink szerint mindössze 0,567 százaléka. A részvényeket most is a D-Termin Kft. vásárolta meg, neki az ajánlat május 20-i közzétételekor 39,46 százalékos részesedése volt (NAPI Gazdaság, 2002. május 21., 8. oldal). Ezzel a Rizikó viszontagságos tőzsdei pályafutása - a kivezetési ajánlat 1600 forintos árfolyama alig hatoda az eredeti 10 ezer forintos kibocsátási árnak - valószínűleg egy-két héten belül végképp lezárul.
E. J.
